Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

śląskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

ZAPROSZENIE „III SEKTOR – W NAS JEST SIŁA”

03.10.2019

Gmina Pilchowice informuje, iż 16 października 2019 r. (środa) w godzinach od 9.00 do 17.00 odbędzie się wyjazd studyjny po terenie Gminy Pilchowice, podczas którego odbędą się krótkie prelekcje oraz mini warsztaty rękodzielnicze, organizowane w związku z realizacją projektu „III sektor – w nas jest siła” w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan Operacyjny na lata 2018-2019.

Celem operacji jest wspieranie włączenia społecznego, ograniczania ubóstwa i rozwoju gospodarczego mieszkańców Gminy Pilchowice.

Celem wyjazdu studyjnego jest promocja działalności artystycznej (rękodzielniczej), promowanie lokalnej twórczości kulturalnej z wykorzystaniem lokalnego dziedzictwa kulturowego oraz integracja organizacji pozarządowych z społecznikami oraz osobami zainteresowanymi działalnością społeczną z terenu LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”.

Uczestnikami mini warsztatów będą lokalni twórcy, rękodzielnicy, koła gospodyń wiejskich oraz formalne i nieformalne organizacje pozarządowe.

Przewidzianym efektem będzie wzrost motywacji do włączenia się w działania na rzecz podnoszenia jakości życia na obszarach wiejskich.

W celu udziału w wyjeździe studyjnym należy wypełnić formularz i przesłać go faxem 32 235 69 38 lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Pilchowice ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice do 14 października 2019 r.

 

Zaproszenie

 


Portale regionalne
mapa

Sonda

Czy jesteś zainteresowany współpracą z SR KSOW Województwa Śląskiego?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009