Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

śląskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wyjazd studyjny na Łotwę i Estonię (operacja nr 31 Planu operacyjnego na lata KSOW 2016-2017)

24.08.2017

Lokalna Grupa Działania „Perła Jury” z siedzibą w Łazach organizuje pięciodniowy wyjazdu studyjny na Łotwę i Estonię w terminie 04.09- 08.09.2017r. Wyjazd organizowany jest w ramach operacji do realizacji w Planie Operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich nalata 2016-2017. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich w województwie śląskim.

Zbiórka godz. 00.00 pod budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu, przy ul. Piastowskiej 1.  W wyjeździe udział weźmie 50 osób. Uczestnicy zgłaszali chęć udziału poprzez dostarczenie do biura LGD odpowiednio wypełnionych formularzy zgłoszeniowych w terminie do 20.08.2017r.

Cel główny wyjazdu: nawiązanie międzynarodowej współpracy partnerskiej  z lokalnymi grupami działania z Łotwy i Estonii oraz współpracy międzyterytorialnej z Lokalną Grupą Działania na Mazurach - w celu stworzenia sieci kontaktów dla Lokalnej Grupy Działania Perła Jury w Łazach.


Portale regionalne
mapa

Sonda

Czy jesteś zainteresowany współpracą z SR KSOW Województwa Śląskiego?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009