Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

śląskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Publikacja wydawnictwa „Bogu na chwałę. Ludziom na pożytek” - Ochotnicze Straże Pożarne Powiatu Kłobuckiego

10.05.2018

Powiat Kłobucki informuje, że w najbliższym czasie wyda folder pn. “Bogu na chwałę. Ludziom na pożytek” - Ochotnicze Straże Pożarne Powiatu Kłobuckiego. Celem operacji jest wydanie publikacji, która ma za zadanie wzbudzić entuzjazm wśród grupy docelowej dla przejawów takiej aktywności, jak działalność OSP oraz zwiększenie świadomości 2000 młodych ludzi, osób starszych, niepełnosprawnych, mniejszości narodowych i innych osób wykluczonych społecznie – beneficjentów, jak również zwiększenie ich aktywności na rzecz lokalnej społeczności wiejskiej poprzez wydanie i rozdysponowanie publikacji.

Wydawnictwo zostanie sfinansowane ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach Planu operacyjnego KSOW na lata 2018-2019, operacja pn. „Bogu na chwałę. Ludziom na pożytek” - Ochotnicze Straże Pożarne Powiatu Kłobuckiego.

Opracowanie dostępne będzie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, w Punkcie Informacji Turystycznej w Kłobucku, w każdej gminie z terenu powiatu kłobuckiego oraz  we wszystkich bibliotekach gminnych i szkolnych z terenu powiatu kłobuckiego oraz w bibliotece powiatowej. Wydanie zostanie przekazane także do Biblioteki Narodowej w Warszawie. Każde działające OSP otrzyma dwa pamiątkowe egzemplarze. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Zarząd Powiatowy w Kłobucku oraz koła zrzeszające emerytów i rencistów działających na terenie powiatu kłobuckiego również otrzymają wydaną publikację. W wersji PDF folder zostanie zamieszczony na stronie internetowej Powiatu Kłobuckiego. Wersję tą będzie można pobrać na komputer, tablet lub telefon.

Publikacja dostępna będzie także na stronie http://slaskie.ksow.pl/.

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania się jako Partner KSOW na portalu http://ksow.pl.

 Informacja 


Portale regionalne
mapa

Sonda

Czy jesteś zainteresowany współpracą z SR KSOW Województwa Śląskiego?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009