Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

śląskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

KONFERENCJA dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

23.10.2015

KONFERENCJA  dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Śląskiego zapraszana na konferencję dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Konferencja odbędzie się w dniu 9 listopada 2015 roku w godzinach 900-1500 w Sali Sejmu Śląskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 realizowane przez Samorząd Województwa oraz przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ze szczególnym uwzględnieniem działania: Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich (m.in. w zakresie dróg lokalnych), a także tematyka związana z działalnością Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.                                                                                                                                                                         

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: awasowicz@slaskie.pl do dnia 5 listopada 2015 roku. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail.

Dodatkowe informacje na temat konferencji można uzyskać pod nr telefonu (32) 77 40 549 lub (32) 77 40 545.  

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.  Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator nie zwraca kosztów podróży.

Program konferencji


Portale regionalne
mapa

Sonda

Czy jesteś zainteresowany współpracą z SR KSOW Województwa Śląskiego?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009